In: KRTKODOM

Každý vývoj či výskum stojí na ľuďoch. Sme nadšení systémom svojpomocnej výstavby krtkodomu bezpečne a spoľahlivo. Nadšenie však nestačí na to, aby sme v krátkom čase priniesli výsledky. Teraz máte šancu priamo podporiť výskum aj vy.
Doteraz bol krtkodom stavbou, ktorú mohli realizovať len odborníci. Krtkodom má väčšie zaťaženia, atypické v porovnaní s bežnými domami, náročnejšie detaily a ďalšie.

Dlhšiu dobu sa venujeme vývoju krtkodomov. Aby obsahovali viac prírodných materiálov, menej zabudovanej CO2. Aby boli zdravšie, viac sa priblížili prírode. Aby boli dostupnejšie a vy ste sa mohli stať hrdými a slobodnými majiteľmi krtkodomu.

Sme nadšení, že vám môžeme priniesť koncept krtkodomu, ktorý si viete v krátkom čase postaviť svojpomocne. Už sa nemusíte spoliehať na referencie firmy. Systém sme zjednodušili natoľko, že ho zvládne šikovnejší majster. Samozrejme tím krtkodom.sk vám bude nápomocný, aby všetko išlo hladko a všetko dobre dopadlo.

Ponúkame vám možnosť rezervovať si medzi prvými projekt krtkodomu určeného pre svojpomocnú výstavbu s dohľadom tímom krtkodom. Rezervačné sumy sú pripravené podľa možností každého z vás.
• Za rezerváciu €500 vám ponúkame vybavenie stavebného povolenia pre projekt krtkodomu
• Za rezerváciu €1000 vám ponúkame autorský dozor stavby zdarma (6 obhliadok)
• Za rezerváciu €2000 vám ponúkame vybavenie stavebného povolenia aj autorský dozor na stavbe

Buďte medzi prvými, ktorí si môžu hrdo povedať, že postavili rodine krtkodom vlastnými rukami. Neodkladajte svoj sen o bývaní v Krtkodome. Podporte čo najskoršie dokončenie systému svojpomocnej výstavby krtkodomu.

 

Chcem zistiť viac…