In: KRTKODOM

Teóriu týkajúcu sa Krtkodomu sme vám priniesli už v predchádzajúcich sekciách. Ale čo takto vidieť to naživo a presvedčiť sa na vlastnej koži, že Krtkodom má nespočetné množstvo benefitov? Teraz je to možné. Všetkým záujemcom o bývanie v Krtkodome ponúkame obhliadku nášho pasívneho domčeka so zelenou strechou, zadarmo.

Čo vás počas prehliadky čaká?

Okrem zasadenia Krtkodomu do prirodzeného prostredia, máte možnosť pozrieť sa aj koreňovú čističku. Môžete sa tak presvedčiť, že tento domček skutočne šetrí prírodu na každom kroku. Okrem toho vám vysvetlíme, čo je dobré všímať si pri výbere pozemku. Pri príchode do Krtkodomu vás určite ohúri množstvo svetla, ktoré sa tam nachádza a vychutnáte si božské ticho.

Prejdeme si aj vhodný typ kúrenia pre fungovanie vašej rodiny. Vysvetlíme vám, že drevo-betón je veľmi príjemná konštrukcia. Ukážeme si rozdiel v betónovej a drevo- betónovej konštrukcii. Takto si môžete hneď vybrať.

3D modely a spotreba

Počas osobnej prehliadky máte možnosť prezrieť si naše 3D modely na ukážku. Pri ich otáčaní si uvedomíte, že nech už máte pozemok orientovaný akokoľvek, pokiaľ je oslnený aj v zime, bude sa vám v ňom dobre bývať.

V rámci prehliadky nebudú chýbať ani informácie o spotrebe a izolácii domu. Zoznámite sa so vzorkami materiálov, aby ste sa presvedčili, že je to naozaj bezpečné a budete mať suchý dom a tepelnú pohodu. Tieto fakty si overíte už pri vstupe do domu.

Financie

V závere si povieme niečo o finančných potrebách domu. Koľko stojí kúrenie, koľko svietenie a koľko stojí Krtkodom? Ukážeme si to materiáloch, v závislosti od ktorých sa mení aj výsledná cena domčeka.

Teraz máte jedinečnú príležitosť presvedčiť sa, že Krtkodom predstavuje jedno z najpohodlnejších bývaní vôbec. Ak  aj vás zaujíma bývanie v Krtkodome, neváhajte. Predvádzací dom je  obývaný a nemusí byť dlho prístupný.