CENA KRTKODOMU

Radi by ste si užívali pohodu v Krtkodome, no bojíte sa nákladov na výstavbu?

Vyberte si podlahy, žalúzie, strechu a vypočitajte si orientačnú cenu krtkodomu.

Všimnite si, že cena domu závisí viac od výberu povrchových úprav ako od konštrukcie.

Porovnať si to môžte aj s ostatnými typmi domov. Hrajte sa s kalkulačkou.

BALÍČKY SLUŽIEB

1. BALÍČEK ŠTÚDIA DOMU

19/ m2

  • Dispozícia domu
  • Vizualizácia
  • Osadenie na pozemok

2. BALÍČEK STAVEBNÉ POVOLENIE

69/ m2(za m2 úžitkovej plochy domu)

  • 1. BALÍČEK – Štúdia domu
  • Projekt domu pre stavebné povolenie

4. BALÍČEK VIP

159/ m2(za m2 úžitkovej plochy domu)

  • 3. BALÍČEK – Realizačný projekt
  • Vybavenie stavebného povolenia
  • Získanie potrebných podkladov z úradov pred začiatkom projekcie

KATALÓGOVÉ PROJEKTY

Chceli by ste pri stavbe domčeku ušetriť nielen peniaze ale i čas? Vyberte si z našich hotových projektov pasívnych domov.

VÝHODY KRTKODOMU

Krtkodom dosahuje energetické parametre takmer nulového domu so zelenou strechou. Je to premyslený systém zameraný na úspornosť a účelnosť, ktorý neustále zdokonaľujeme.

POHODLIE

Interiér krtkodomu je tepelne stabilný, dom si udržuje príjemnú vnútornú teplotu po celý rok, i počas tej najtuhšej zimy, keby ste v krtkodome vôbec nekúrili, nikdy nezamrznete.

POHODLIE

Pohodlie v Krtkodome sa nedá merať ani porovnať. Je výnimočné. To ticho v dome si zamilujete.

ÚDRŽBA a ŽIVOTNOSŤ

Zanedbateľné náklady na údržbu a opravy, krtkodom je takmer bezúdržbový. Životnosť krtkodomu presahuje 100 rokov bez akýchkoľvek váčších a nákladnejších generálnych opráv.

MINIMÁLNA ÚDRŽBA / ŽIVOTNOSŤ

Minimálna životnosť krtkodomu je odhadovaná na minimálne 100! rokov pri minimálnej údržbe. Špičkové technické riešenie pretrvá generácie a je Vašou najlepšou rodinnou investíciou.

BEZPEČNOSŤ

Bezpečnosť ako priorita. Žiadny dážď, krúpy ani sneh neprenikne do krtkodomu. Dom má dvojitú ochranu proti zrážkam, zrážky spoľahlivo zadrží najprv hrubá vrstva zeminy okolo domu a potom hydroizolácia.

BEZPEČNOSŤ

Dom krytý zeminou spĺňajúci najnáročnejšie štandardy je 100% útočisko. Krtkodom, ktorý Vašu rodinu ochráni pred nepriazňou počasia a minimalizuje bezpečnostné hrozby.

SKUTOČNE EKO FRIENDLY

Použité prírodné stavebné materiály majú priaznivý vplyv na vlhkostný režim v dome a akustiku v interiéri. Počas výstavby a užívania domu nevzniká odpad zaťažujúci životné prostredie.

EKO FRIENDLY

Pri tvorbe konceptu krtkodomu sme prihliadali aj na jeho ekologický potenciál. Vďaka tomu je krtkodom priateľský k životnému prostrediu viac než akékoľvek štandardné riešenie.

NÍZKONÁKLADOVOSŤ

Účty za elektriku sú oveľa menšie alebo žiadne, môžete mať vlastnú slnečnú fotovoltaickú elektráreň. Účty za vodu a kanalizáciu sú nízke alebo nulové, môžete mať vlastnú vodu aj kanalizáciu.

NÍZKONÁKLADOVOSŤ

Minimálna údržba, minimálne prevádzkové náklady a maximálna efektívnosť robia z Krtkodomu ideálne riešenie pre ľudí hľadajúcich efektívne ale zároveň luxusné bývanie.

SEBESTAČNOSŤ a SLOBODA

Krtkodom má veľmi nízku spotrebu paliva na vykurovanie, palivo sa dá zohnať prakticky všade. Opravy a údržbu zvládnete vlastnými silami a závislosť na technológiách je minimálna.

SEBESTAČNOSŤ / NEZÁVISLOSŤ / SLOBODA

Maximálna efektívnosť, maximálny luxus, maximálne využitie zdrojov, to všetko je riešenie krtkodom pri trhovo porovnateľných investíciách. Sloboda fungovania je už len čerešničkou na torte kvality bývania v krtkodome.