fbpx

Architektonické štúdio

Tvorba domova je cesta. Cestou narazíte na slepé uličky, z  ktorých sa občas treba vrátiť. Naše architektonické štúdio je pripravené vás previesť cez spleť informácií a túžieb k  ucelenému a fungujúcemu konceptu, ak potrebujete ekologický pasívny dom v prírode, ktorý je sebestačný.

Krtkodom je stavebný  systém, ktorý sa vymyká zabehnutému, ktorý je parametrami pred normami,  ekológiou v popredí. Avšak majiteľka a majiteľ domu spolu s architektom  vytvárajú budúci domov.

Vďaka širšiemu tímu si môžte vybrať  spolupracujúceho architekta podľa jeho rukopisu, alebo podľa blízkosti  miesta stavby. Tím projektantov v Krtkodome Vám zasa prinesie vždy  najnovšie možnosti. Elitný tím projektantov je predpokladom k úspešnému  projektu a hladkej realizácii.

Štúdio architektúry prináša

Architektonické štúdie

Projekt pre stavebné konanie

Výber dodávateľa

Autorský dozor

Návrh interiéru

Návrh záhrady

Inžiniersku činnosť pri výstavbe

Spoznajte náš tím

Na Krtkodome pracuje celý tím odborníkov, ktorí s vami budú spolupracovať počas celej realizácie projektu.

Martin Pribila

Architekt

Jeho úlohou je manažovanie projektu. Stará sa o projekt domčeku od prvého kroku, ktorým je analýza, cez realizáciu a dozor na stavbe, až po finálne úpravy.

Dušan Tomiš

Projektový manažér

Stará sa vo firme o to, aby boli projekty dodávané načas, aby v nich bolo všetko potrebné. Prechádza si s klientami možnosti použitia povrchových úprav, atypických prvkov, kontroluje vyhovotenie stavieb a správnosť detailov.

Ján Koník

Architekt

Jeho úlohou je starostlivosť o nízke náklady na vykurovanie, okná bez rosenia a taktiež určuje parametre okien. To všetko preto, aby bolo v Krtkodome teplo a pohodlne.

Michal Giacintov

Architekt

Rozvážnosť, ale  aj odviazanosť, roky skúseností, cit pre detail, špecifický rukopis. Architekt Michal Giacintov je tu pre Vás v Olomouci a okolí.

Michal Diviš

Architekt

Autorizovaný architekt SKA a člen IEPD. Tvorí cez optiku trvalej udržateľnosti, zameriava sa na dizajn smerovaný k človeku (angl. HCD) a zdravé prostredie človeka s dôrazom na akustickú pohodu.

Miloslav Kováč

Architekt

Mladý, talentovaný architekt. S vtipom zakomponuje do vášho domu  kus originality. Stačí si povedať, že limity neexistujú. Je blízko  ľuďom z okolia Košíc a Prešova.

Michal Baherník

Projektant elektro

Elektrikár,  ktorý pochopil, že je načase zaviesť BIM systém práce. Vďaka Michalovi  budete mať prehľad o tom, kadiaľ vám budú viesť káble. Pekne v 3D, pre  ľahšiu orientáciu majstrov ako aj kontrolu vyhotovenia.

Katka Opatovská

Interiérová dizajnérka

Pre náročných klientov prináša Katka dizajnové interiéry.  Vždy sa pohráva s myšlienkou, ako priniesť do domu čaro, pohodu, ale aj  výnimočný dizajn.

Peter Mlynarič

Konštruktér

Študoval na matematiku aj stavebnú. Nestačilo mu a tak sa radšej  venoval práci. Dnes je jedným z najšikovnejších konštruktérov. Pomáha  spoluvytvárať programy so systémom BIM. Ak by programy náhodou nemali niektorý prvok, sám si pripraví kód. Pár razy od neho už veľké firmy pýtali kód k veľmi užitočným prvkom. Rád vezme kreslenie netradičného tvaru domu.

Matej Kolomy

Inžinier, konštruktér

Stará sa vo firme o to, aby boli okná na správnom mieste, aby mali chlapi na stavbe rozmery domu ako aj detaily. Modelovaniu v 3D sa venuje už od roku 2012. Dostal sa dokonca medzi užívateľov s možnosťou spolutvorby softwaru. Máme tak k dispozícii vždy najnovšie vychytávky, vďaka ktorým vám prinášame rýchlejšie a presnejšie projekty.

Peter Trnka

Statik

Statika  krtkodomu je dôležitá. Nesmie sa prehnať, ale ani podceniť. Bohaté  skúsenosti našich statikov Vám dajú pokojný spánok a stavbu, ktorá  vydrží dlhé desaťročia.

Martin Stark

Architekt

Mladý, talentovaný architekt s netradičným pohľadom na svet.  Myslí za vás aj na ergonómiu. Je blízko ľuďom z okolia Plzne a Prahy.

Zaujalo Vás architektonické štúdio?

Pozrite si, čo sme pre našich klientov už vymysleli/zrealizovali